Enllaços

Fundació Ictus

C / Rosselló, 102, entresòl 1a

08029 Barcelona

Web: http://www.fundacioictus.com

Correu electrònic: ictus@fundacioictus.com

*************

Superar l’ictus BCN

C / Rosselló, 102, entresòl 1a

08029 Barcelona

Telèfon: 672.714.144

Web: www.ictus.barcelona

Correu electrònic: ictus@ictus.barcelona

*************

Sobreviure a l’ictus – Tarragona

Centre Cívic de Sant Pere i Sant Pau

Camí del Pont del Diable s / n

43007 Tarragona

Telèfon: 644867850

Web: www.ictustarragona.blogspot.com.es

Correu electrònic: ictustarragona@gmail.com

*************

Agim Mataró-Maresme

C / Monserrat i Quadrada, 33-37

08303 Mataró

Telèfon: 937.409.076

Web: www.agimm.org

Correu electrònic: agimm@agimm.org

*************

AMILL – Associació de Malalts i Familiars d’Ictus de Lleida)

C / Henri Dunant 1

25003 Lleida

Telèfon: 973.106.834

Web: www.amilleida.com

Correu electrònic: amill@amilleida.com

*************

Fundació AVAN

Web: http://www.avan.cat

AVAN Sabadell

Carrer de l’Estrella, 110

08201 Sabadell

Telèfon: 93 715 64 85

sabadell@avan.cat

AVAN Rubí

Lluís Ribas, 27-29, esc. A, 1r 5a

08191 Rubí

Telèfon: 93 588 17 90

rubi@avan.cat

AVAN Terrassa

Centre Cívic M. Avel·lí Estrenjer

Pl. Cultura, 5

08225 Terrassa

Telèfon: 93 788 20 80

terrassa@avan.cat

AVAN Castellar

Passeig Plaça Major, s / n

08211 Castellar del Vallès

Telèfon: 655.551.901

castellar@avan.cat

AVAN Sant Cugat

Casa de la Cultura

Castellví, 8

(Jardins del Monestir)

08190 Sant Cugat del Vallès

Telèfon: 93 589 13 82

santcugat@avan.cat

*************

AVECE-ICTUS

Associació Catalana de persones amb Accident Vascular Cerebral

Telefon: 93 661 25 25

Web: https://www.avece.org/

avececat@hotmail.com

oficina Barcelona

Calàbria, 255, 1,4, esc C

08020-Barcelona

Oficina Sant Boi

Carrer Riereta, 4

08330 Sant Boi

*************

Hemiweb – Associació d’hemiparèsia Infantil

L’associació facilita el contacte amb Altres familias de nens i nenes amb hemiparèsia i ictus infantil i facilita informació sobre recursos disponibles.

Web: www.hemiweb.org

Correu electrònic: jorgeagusti@hemiweb.org

*************

FEI Federació Espanyola de l’Ictus

Carrer Riereta, 4

08330 Sant Boi

Telefon: 93 661 25 25

www.ictusfederacion.es

Info@ictusfederacion.es

*************

Safe Stroke

https://www.safestroke.eu/

London – Regne Unit